Zájezdy na Kypr


Velmi oblíbené místem pro dovolenou a koupání jsou třeba písčité pláže v Coral Bay (Korálová zátoka) severně od Paphosu, v Ayia Napa a v Protarasu. 

Osamocené pláže najdete v zátoce Chrysochou Bay podél pobřeží poloostrova Akamas a také na druhé straně ostrova – na jihovýchodě v oblasti mysu Cape Greco. Součástí většiny pláží jsou bary, restaurace, převlékárny, sociální zázemí a hřiště na volejbal nebo basketbal. Na své si přijdou samozřejmě i milovníci potápění, windsurfingu, vodního lyžování, jachtingu a rybaření, pro které je Kypr jako stvořený.

Zdaleka ne všechny last minute zájezdy na Kypr jsou opravdu „last“ – tedy prodávané na poslední chvíli. Často jsou to zájezdy, kdy se odlétá třeba až dva měsíce a označení last minute slouží jen jako dobrý marketingový tah. 
Last minute zájezdy jsou tolik žádané, protože se u nich předpokládá výrazně nižší cena, bohužel ale tomu často tak není. Důvodem je to, že v dnešní době je na trhu tak velká konkurence, že ceny jsou tak nízké, že se už leckdy výrazně snižovat nedají. 

Při shánění last minute zájezdů máte na výběr z cestovních kanceláří nebo cestovních agentur, jenž mají své pobočky i internetové stránky. Třetí možností je výběr zájezdu na cestovním portálu, z vlastních zkušeností doporučujeme portál Invia.